Kul Bud Krzysztof Kulasiński

Malowanie okien na medal!

W naszym domu zamontowaliśmy okna drewniane, choć dobrze wiemy, że modne są w dalszym ciągu okna plastikowe. Nam jednak zależy na życiu w zdrowym otoczeniu. Niestety, malowanie okien nie jest naszą mocną stroną, choć dla zaoszczędzenia kosztów moglibyśmy dzięki temu zaoszczędzić trochę grosza. Jakimś trafem dowiedzieliśmy się o usługach firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński, zajmującej się wykończeniem wnętrz. Okazało się, że na temacie malowania drewnianych okien także się znają. Okna w naszym domu, pomalowane przez pracowników firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński lśnią czystością. Pracownicy bardzo się postarali, aby użyć najwyższej jakości materiałów. Do tego, na żadnym z drewnianych okien nie da się dostrzec śladów pędzla. Okna zostały pomalowane z pełną pieczołowitością oraz dokładnością. Polecamy działania firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński wszystkim aktualnie rozglądającym się za zatrudnieniem taniej i sprawdzonej ekipy remontowej. Wszelkie działania wykonują z pasją. Wiemy, że roboty po nich nie trzeba będzie poprawiać. Fachowiec to zawsze fachowiec!

 

Ocieplenie korytarza

Wynająłem pracowników firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński do ocieplenia płytami styropianowymi korytarza w moim domu. Już od dawna planowałem to przedsięwzięcie i chciałem wszystko zrobić sam. Jednak zdrowie nie pozwoliło mi skupić się na pracy remontowej, więc poniekąd zostałem zmuszony do tego, by skorzystać z cudzej pomocy. I nie żałuję! Chłopaki z firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński okazali się super wykwalifikowanymi pracownikami znającymi się na swojej dziedzinie. Płyty styropianowe zostały położone na ścianach z niezwykłą dbałością oraz starannością. Nawet po czasie widzi się, że wszystko gra jak w szwajcarskim zegarku. Płyty zostały przymocowane do tynku za pomocą najlepszego jakościowo kleju. Ściany w korytarzu zostały także odpowiednio wygładzone oraz pokryte białą farbą. Nareszcie można się cieszyć optymalnym ciepłem we własnym domu. Polecam pracę firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński, bo wykonali swoja robotę z najwyższym kunsztem. Myślę, że jeszcze nie raz wrócę do usług tej firmy! Moja żona także jest zadowolona. Jeśli macie okazję – nie zastanawiajcie się!

 

Tapetowanie przedpokoju

Jestem samotną kobietą mieszkającą w małym mieszkaniu w bloku. Nie mam przy sobie sprawnej i męskiej ręki, dlatego w sytuacjach remontowych jestem bezradna i muszę korzystać z cudzej pomocy. Od czasu do czasu zawsze jest coś do zmienienia w domu. Udało mi się zdobyć namiary na pracowników firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński i już wiem, że w każdej sytuacji z niespodziewanym remontem sobie poradzę! Potrzebowałam wytapetowania przedpokoju w mieszkaniu, bo poprzednia tapeta była już solidnie zniszczona i pogryziona przez moje koty. Nie mogłam już na nią patrzeć, więc wezwałam panów z firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Jakież wielkie było moje zdziwienie, gdy panowie z całym procesem czyszczenia ścian oraz klejeniem tapety poradzili sobie w ciągu jednego popołudnia! Ja bym na ich miejscu potrzebowała ze dwóch dni! Tapeta na ścianie trzyma się idealnie. Nawet jeśli koty znowu ją pogryzą, to już wiem, do kogo się zwracać. Gratuluję szefowi firmy, że ma tak szybkich i sumiennych pracowników! To nieczęsto się zdarza w polskich firmach remontowych i budowlanych.

 

Odnowienie schodów do domu

Schody mojego domu zaczęły z czasem pękać i deformować się. Duży wpływ na pogorszenie się ich stanu z pewnością miała wilgoć, częste opady deszczu oraz czas. Schody są wizytówką każdego domu, jeśli są zaniedbane, potrafią pogorszyć pierwsze wrażenie, jeśli chodzi o całą budowlę. Potrzebowałem czasu, aby to zrozumieć. Na szczęście żona dowiedziała się, że istnieje firma Kul Bud Krzysztof Kulasiński zajmująca się wykończeniami oraz remontami. Dzięki temu mogliśmy skupić się na naszej codzienności, podczas gdy inni odnawiali schody do naszego domu. Zaprosiliśmy pracowników firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński do naszego domu. Pozytywnie zaskoczyło nas podejście do obowiązków oraz dokładność w działaniu. Wystarczyły 3 dni, aby nasze stare schody odzyskały dawny blask i nieskazitelny wygląd. Usługa została przeprowadzona na najwyższym poziomie. Cena, jaką ponieśliśmy, jest jak najbardziej zasłużona. Do tego cały remont przebiegał w sympatycznej atmosferze. Pracownicy remontowi okazali się ludźmi gadatliwymi i na wskroś otwartymi. I to wszystko bez szkody dla pracy!

 

Montowanie kaloryferów w domu

Zdecydowałam, ze wymienię kaloryfery w domu, bo stare zaczęły już niemalże się sypać. Pojawiło się pytanie – jaką ekipę remontową zatrudnić, by usługa została przeprowadzona jak najlepiej. Tyle się teraz słyszy o tych wszystkich pracownikach, którzy więcej piją, niż pracują w godzinach pracy! Razem z moim partnerem nie mogliśmy sobie pozwolić na oddanie tematu w nieodpowiedzialne ręce. W reklamie prasowej natknęliśmy się na dane firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Stwierdziliśmy, że raz kozie śmierć i że trzeba spróbować. Już tego samego dnia po zgłoszeniu otrzymaliśmy odpowiedź. Na miejscu pracy stawili się pracownicy rzetelnie i sumiennie przygotowani do powierzanego im zadania. Sprawnie wnieśli wszystkie kaloryfery na piętra naszego domu. Prace remontowe szły bardzo szybko i sprawnie, aż byliśmy zaskoczeni, bo rzadko zdarza się, aby pracownicy remontowi byli tak czyści, dokładni i sumienni. Kaloryfery po montażu sprawiają się znakomicie, a my mamy pewność, że znaleźliśmy sprawdzoną firmę Kul Bud Krzysztof Kulasiński na kolejne pomysły w przyszłości!